Ad Code

Responsive Advertisement

Ticker

6/recent/ticker-posts

Cargo Simulator 2023 Türkiye Apk Para Hilesi


Cargo Simulator 2023 Türkiye Apk, tüm şehirleri içeren ölçekli bir Türkiye haritasına sahip bir kamyon sürüş simülatörü oyunudur! Cargo Simulator 2021 Türkiye Apk Para Hilesini sitemiz üzerinden ücretsiz şekilde indirebilirsiniz.

TANIM

Cargo simulator 2023 türkiye apk Hakkında

Cargo Simulator 2023 Türkiye Apk, tüm şehirleri içeren ölçekli bir Türkiye haritasına sahip bir kamyon sürüş simülatörü oyunudur! Oyuna, aynı harita üzerinde arkadaşlarınızla multiplayer seçeneği sayesinde oynamanıza ve bağlantı kurmanıza olanak tanıyan Gerçek Zamanlı Çok Oyunculu Mod dahildir! Türkiye Cargo simulator apk 2019 oyunundan sonraki bu sürümü çok seveceğinize eminim. Gerçek Türkiye haritası üzerinde tüm şehirleri ve 300 den fazla ilçeyi içeren, sürme deneyiminiz sizin elinizde.Cargo simulator 2021 türkiye apk ile devasa bir haritada çeşitli kamyonlar ve treylerlerle benzersiz bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz. Her teslimat, yeni garajlar ve kamyonlar satın almanıza izin vererek bütçenizi aşmamanıza yardımcı olur. Şeridin kenarındaki bir tuning mağazasına giderek kamyonlarınızı özelleştirebilirsiniz.

Arzu ettiğiniz herhangi bir şehirde işinizi kurarak yolculuğunuza başlayacaksınız. Ardından farklı şehirlerde yeni garajlar satın alarak işinizi büyüteceksiniz.

Gelişmiş fizik motoru ve gerçekçi kamyon ve treyler modelleri ile oyun, en üst düze.y tır sürme deneyimini sunuyor.


Seyahatlerinizde, satılık farklı kamyonlara bakmak için yol kenarındaki galerilere uğrayabilirsiniz.

Yiyecek, yakıt tankerleri, kimyasallar, beton ve ekskavatör, yükleyici, dozer gibi çeşitli inşaat makineleri oyunda taşınması gereken kargolar arasında yer alıyor.

Bu simülasyonda kargoya zarar vermemek için trafikte dikkatli olmalısınız. Hasarlar, teslimatlardan elde ettiğiniz geliri azaltabilir.

Cargo Simulator 2023: Türkiye oyunu gelecekte daha da heyecan verici özelliklere sahip olacak.

Cargo Simulator 2023 Türkiye Apk Para Hilesi

Cargo Simulator 2023 Para Hilesi: Gerçek Türkiye haritası ve ölçeklendirilmiş yolları olan şehirleri içeren ilk kamyon sürüş simülasyon oyunudur. Sitemiz üzerinden Cargo Simulator Para Hileli Apk dosyasını indirebilirsiniz.

Cargo Simulator 2023 Para Hileli Mod Apk

Muazzam bir haritada çok sayıda kamyon ve treyler ile benzersiz bir sürüş deneyimine sahip olacaksınız. Her teslimat bütçenize katkıda bulunur ve yeni kamyonların edinilmesine yardımcı olur.

Yolculuğunuza Ankara’da başlayacak ve Türkiye’nin tüm şehirlerini batıdan doğuya gezeceksiniz. Gelişmiş fizik motoru ve gerçekçi kamyon ve treyler modelleri ile oyun, en üst düzey kamyon sürüş deneyimini sunuyor. Seyahatlerinizde, satılık farklı kamyonlara bakmak için yol kenarındaki galerilere uğrayabilirsiniz.

Oyunda taşınması gereken kargolar arasında gıda, yakıt tankerleri, kimyasallar, beton ve ekskavatör, yükleyici, dozer gibi çeşitli inşaat makineleri yer alıyor.

Bu simülasyonda kargonun zarar görmemesi için trafikte dikkatli olmalısınız. Hasarlar, teslimatlardan elde ettiğiniz geliri azaltabilir. Cargo Simulator 2022 Türkiye Apk latest Version eğlenceli Android oyun olarak oynayacağınız efsane bir oyundur.

Cargo Simulator 2021 Türkiye Apk İndir

Cargo Simulator 2021 Türkiye Apk uygulamasını indirmek için sitemiz üzerinde verilen Apk İndir bağlantısını kullanarak indir.

YENİLİKLER

--------------v1.61---------------------
- Bug fix: abnormal behavior in cruise control
- Improved vehicle physics

--------------v1.60---------------------
- City centers are now accessible
- New navigation system with voice direction

- Ad displaying policy is updated for a better user experience


Download By Apk 

Download By Play store

Post a Comment

0 Comments